| Papadie123 a întrebat:

Ce telefon sa aleg intre Samsung galaxy ace s5830, Samsung galaxy gio s5660 si Samsung galaxy note?

6 răspunsuri:
| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

Judecand dupa specificatiile telefonului si dupa parerile celor care l-au cumparat, pe care le poti gasi pe pagina de mai jos, tin sa iti spun ca vei face o alegere foarte buna daca vei cumpara aceste Samsung: http://bit.ly/12cP5Fw

| Mariix a răspuns:

Chiar daca am Samsung Galaxy Ace... Aleg Note big grin.

| Papadie123 explică (pentru Mariix):

Dar ce-mi poti spune despre Samsung galaxy ace?

| Mariix a răspuns (pentru Papadie123):

Pai e un telefon bunwinking. Avand in vedere ca restul telefoanelor, s-au stricat din cauza neatentiei mele si le scapam pe jos, Galaxy Ace-ul nu mi s-a stricat nici o data pe tema asta. In rest mi s-a stricat din cauza virusilor luati de pe net.Recunosc ca uneori o mai ia razna si merge greu touchscreen-ul dar e super ok. Vezi ca la telefon SIGUR nu o sa primesti casti, asa ca va trebui sa ti le cumperi separat -.-". Un sfat, daca doresti sa il cumperi pe acesta ar fi sa ii cumperi o husa din siliconwinking. Pana la urma, ce telefon ai ales?laughing

| alexandruvet a răspuns:

Samsung galaxy note

| Casy01 a răspuns:

Samsung Galaxy Note, clar. Nici nu se compara cu celelalte telefoane. (Desi, daca poti, eu ti-as recomanda Galxy Note 2)