| NYCVlad a întrebat:

Va rog! Putin ajutor! Am un telefon Samsung Galaxy Ace S5830, aveam versiunea de android 2.3.6 si vroiam sa fac update la 2.3.7! Cand am dat sa instaleze, mi-a dat eroare si dupa ce i-am dat repornire, s-a stins si nu mai porneste deloc! Nici cand il conectez la usb nici la incarcator sad. Telefonul nu e din Romania, il am din Italia, si nu am garantie la el, este decodat il pot folosi in orice retea, bine asta daca il mai pot repara sad! Va rog sa ma imi spuneti cam ce ar mai fi de facut! Promit funda! sad

Răspuns Câştigător
| kasapelkspkasapel a răspuns:

Salut, nu il du la reprezentata Samsung deoarece te tine 1 saptamana si dai vreo 100-150 de lei, la un service platesti 30 de lei si astepti 10 minutewinking

oricum. cert este ca tot ce ai avut pe telefon va disparea big grin

1 răspuns:
| Hirom a răspuns:

In acest caz trebuie sa il duci la un centru Samsung (nu la orice magazin, doar la centru Samsung care efectueaza doar reparatii si este mai ieftin) sa il repare si sa stergi absolut tot din el si sa nu mai incerci sa instalezi alt android. FUNDA :d?