| Havrincea_Andrei_1999 a întrebat:

Buna am un telefon Samsung Galaxy Fit si am android 2.2 dar un verisor are acelasi telefon cu android 2.3. cum sa imi updatez androidul?

Răspuns Câştigător
| piciu25 a răspuns:

Aici ai toate detaliile succes. http://androidfit-ro.blogspot.it/......70-la.html

1 răspuns:
| catalin12stretcu a răspuns:

Setari > Despre telefon > Actualizare software > Verifica acum pentru actualizare si asta e tot, daca ai actualizare disponibila ii dai sa se instaleze daca nu ai nu ii dai, dar vezi sa fii conectat la WiFi ca prin 3G merge greu descarcarea actualizarilor. Sper ca te-am ajutat!