| Andreea1617 a întrebat:

Are cineva Samsung galaxy mini 2? Sunteti multumiti de el? Merita sa imi iau si eu? daca nu ce telefon imi recomandat si de ce?big grin Va rog. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| BlackCinnamon a răspuns:

Am mini 1, si singura problema a lui e ca mai are momente cand se inteapa, oricum nu dureaza mult si probabil la 2 nici nu o sa gasesti asa ceva. in rest, e genial pentru ca e simplu happy si practic, nu are toate nebuniile posibile prin el laughing cum au restul tocuh'urilor acum, eu zic ca se merita, mai ales ca e Samsungwinking.