| okokokokokok a întrebat:

Hey TPU!
Ce parere aveti despre Samsung Galaxy Mini 2? E rezistent la socuri, lovituri, etc?
Sunteti multumiti de el?

3 răspunsuri:
| maryusmono a răspuns:

Depinde ce intelegi prin socuri, lovituri.

Galaxy mini 2 este un telefon bun, peste media normala la capitolul performante si are o serie de lucuri bune pe el:

-procesor bun
-gps
-versiune stabila de android
-ecran tactil cu o fidelitate apropiata de S3

http://bit.ly/TqTzBx

| DragonyBlueStar a răspuns:

O prietena de-a mea are acest telefon in general da. Deoarece este un telefon scos de curand si este destul de rezistent la socuri si lovituri, e un telefon uimitor daca ti-l doresti in plus daca il scapi pe jos si se tranteste bine la soc foooarte puternic s-ar putea crapa ecranul s-au sa se faca praf LCD-ul dar in rest nici o grija!

| DeDoiBani a răspuns:

Este un foarte bun telefon...