| daianne a întrebat:

As vrea sa cumpar un Samsung Galaxy S4 mini dar nu sunt sigura.Imi puteti da niste sfaturi? Daca si l-a cumparat cineva, sunteti multumiti de el?

Răspuns Câştigător
| Ioany99 a răspuns:

Eu am un galaxy s4 mini si ma bucur ca l-am ales. Internetul merge destul de bine si nu se blocheaza (il am de cateva luni si nu-mi amintesc sa se fi blocat), ecranul are culori foarte bune, camera foto e ok, singura problema o poti avea la memorie. Din 8gb 2gb si ceva ocupa sistemul, dar cu un card de memorie se rezolva. Aici e un video in care il compara cu un galaxy s4. http://m.youtube.com/watch?v=Sr3rkXTJIqc

6 răspunsuri:
| CiprianDoarEu a răspuns:

Samsung Gaalaxy S4 este printre cele mai bune telefoane de pe piata, are camea performanta, memorie destul de mare. Dar singurul inconvenient este ca se duce repede la jocuri si trebuie resoftat. Sper ca ti-am fost de ajutor, Funda? big grin

| NoName234 a răspuns:

Da Galaxy S4 este unul dintre cele mai bune si performante telefoane de pe piata, daca ai bani cumapara-l.Eu sunt foarte multumit de el.

| daianne explică (pentru NoName234):

Vorbeam de s4 mini happy

| daianne explică (pentru NoName234):

Ce m-ati sfatui sa aleg intre s4 mini si s3?

| Ioany99 a răspuns (pentru daianne):

Eu as alege s4 mini http://m.youtube.com/watch?v=iZbrcyBlKgA

| Core_Ale_1990 a răspuns:

E destul de bun telefonul, nu se blocheaza, nu frameaza, are multe features, iar pentru o fata se potriveste de minune