| Andreea4Uuu a întrebat:

As dori sa-mi spuneti. dupa ce am dat mesaj cu CNP la 211 si am primit minutele nelimitate cum pot sa mai am din nou.happy acum momentan numai am mesajele de la Orange young.puppy dog eyes.....Multumesc!

4 răspunsuri:
| Baton a răspuns:

Orange iti cere cnp pentru ca numai asa pot avea ei un control asupra beneficiilor oferite tinerilor pana la o varsta.Pentru a avea aceleasi beneficii de la ei cu acelasi cnp va fi o operatiune inutila pentru ca nu le vei primi, ci va trebui sa folosesti alt cnp conform caruia sa ai varsta necesara ofertei.

| Andreea4Uuu explică (pentru Baton):

Multumesc! am incercat si aceasta varianta si nu functioneaza puppy dog eyes imi spune ca sunt deja inscrisa cu un alt Cnp si tot n-am primit mesaje...sad

| Baton a răspuns (pentru Andreea4Uuu):

Pentru ca este numele tau trimis si inregistrat in baza lor de date, automat si numarul este inregistrat pe numele tau, deci concluzia este ca nu mai ai acces la young.cam cate mesaje folosesti lunar de nu iti ajung?

| Andreea4Uuu explică (pentru Baton):

Pai...cam multe depinde daca am chef sa vb cu prietenii prin mesaje sau daca am timp happybatting eyelasheshee hee