| andreeaioni123 a întrebat:

as vrea sa redirectionez apelurile de pe rds pe cartela Orange. Cat costa redirectionarea apelurilor?

1 răspuns:
| ZendyTeam a răspuns:

1.) Din cate stiu eu, nu te costa absolut nimic.
2.) Totul este sa ai credit pentru a merge sistemul.
3.) Va fi taxat cel ce suna, va fi anuntat cu un beep ca este redirectionat, daca continua va suporta alt cost decat cel care il va crede el, de exemplu tu redirectionezi de pe cosmote pe Orange el crede ca suna pe cosmote ca are si el cosmite de fapt acesta suna pe Orange din cauza ca tu ai redirectionat apelul, si cosmote zice ca in alte retele costa "y" deci vezi cat va fi taxat cel ce te suna pe prima retea tongue

Stima Zendy.