| NakaTaka a întrebat:

Nu pot dezactiva redirectionarea apelurilor. Cum rezolv asta?

5 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Cosmote:
Dezactivarea serviciului:
Formează ## 61#
Apasă tasta de apelare

Verificare status:
Formează *# 61#
Apasă tasta de apelare

Vodafone:
Pentru anulare, tastează pe telefon formula # # 0 0 2 # YES (SEND).

Orange:
Pentru dezactivarea serviciului, apelează gratuit 468 de pe orice telefon Orange (altul decât cel pentru care ai activat acest serviciu) sau 0744 940 468 din orice reţea şi alege ramura de dezactivare

| Kylexy a răspuns:

##002# si tasta de apel

| NakaTaka explică:

Adica vreau sa spun ca dau la setari-setari apel - redirectionare cand nu e disponibil/cand e in afara ariei de acoperire imi zice ca operatorul meu nu permite sa o dezactiveze (din setari)

| NakaTaka explică:

Vreau sa spun ca nu pot dezactiva din setari!