| Comandar_Diana_2001 a întrebat:

Cartela mea de Orange cred ca mi a expirat si nu am semnal pe telefon din cauza ei.....si daca incerc sa sun pe cineva imi spune ca modul avion este activat si sa l dezictavez pentru a putea efectua apelul..doar ca modul avion nu este activat. Ce se intampla? Oare la serviciu Orange imi poate schimba cartela cu acelasi numar?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu! Acel numar e dus pe vecie, e scos din uz.Numai ca...nu iti spune ca e scos din uz ci ca este activat modul avion. Poti merge bineinteles sa pui o intrebare la Orange. Daca stii ca nu ai mai reincarcat cartela de peste un an, este scos din uz dar daca ai reincarcat acum ceva timp, are ea ceva.

| Peridava a răspuns:

Formeaza 333 si iti va spune daca mai ai cartela activa sau nu.