| nonaaame1995 a întrebat:

Caut URGENT pe cineva din Bucuresti care poate recupera mesaje,apeluri, contacte si chestii de genu' de pe un Android. bineinteles contracost. mai multe detalii vom discuta la telefon, lasati mi doar un nr de contact. mulumesc happy

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu orice mesaje si alte informatii se pot recupera. Daca au fost supra-scrise, atunci nu ai nici o sansa.
Iar sansele suprascrierii cresc vertiginos daca aparatul este pornit, chiar daca aparent "nu-l folosesti" (in background sistemul functioneaza in permanenta), iar memoria de lucru si de stocare este mica si limitata.

Cu acestea spuse, trebuie sa apelezi URGENT la un specialist care cunoaste foarte bine aceste aspecte, altfel risti sa le stearga din nepricepere sau sa fie prea tarziu...