| BogDaNuTzXD a întrebat:

cine stie pe cineva care imi poate monta pe telefon un hack pentru WIFI? contracost bineinteles!

6 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

Vrei sa te conectezi la retele cand iesi in oras? Fa-ti abonament cu date mobile. Ce tot atata furati wifi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista asa ceva laughing

| papuciirupti a răspuns:

Nu exista
dar stiu o cale in care merge in 70-80% din cazuri dar care este doar la modemurile de la romtelecomwinking
acum depinde de tine cum imi virezi malaiu laughing
nu e teapa, de asta sa fii sigurwinking repet doar romtelecom si doar cele care nu au un nume de retea ci sunt asa cum le-a lasat producatorul...

Răspuns utilizator avertizat