| Ruxxy a întrebat:

Ce imi recomandati intre Iphone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy S2 si Galaxy S3?

5 răspunsuri:
| Catalin_Ktl_1992 a răspuns:

Daca ai bani S3

| Vasu27 a răspuns:

Iphone 4S.

| Dєєa a răspuns:

CATEGORIC Samsung Galaxy S3 I9300, S III / 32GB ( dacă îl compari cu iPhone 5 de 32 GB ), deoarece este mai performant.

Vezi COMPARAŢIA şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......2_2141.php

Dacă îl compari cu iPhone 5 de 64 GB, atunci iPhone :
http://www.smartprix.com/compare.php?ids=2232,2141,2233

Totuşi, eu PREFER Samsung Galaxy S3 - ca să nu mai zic că e la jumătate de preţ!

Funda?

| eXperience a răspuns:

Buna, eu iti recomand Samsung Galaxy S3, pentru ca in comparatie cu celelalte enumerate de tine, este cel mai performat, nu se compara cu iPhone 4 sau 4S. Daca ai bani de S3, ce rost are sa cumperi S2, S3-ul are procesor quad-core de 1, 4ghz, Gorilla Glass 2, baterie de 2100mAh pe cand S2-ul are gorila glass 1 si procesor dual-core d 1, 2ghz si baterie de 1650mAh. happy

| VivianneMnt a răspuns:

Nu iti recomand niciun Samsung. Eu sunt foarte nemultumita de telefoanele Samsung pe care le-am avut din cauza faptului ca se blocheaza tot timpul chiar si Galaxy S2/S3. si multora dintre cunostintele mele li s-a intamplat acelasi lucru.
Iti recomand Iphone 4S