| Biby_Ingerasul_1995 a întrebat:

ce program imi trebuie sa aflu cine ma suna cu numar ascuns, plizz

5 răspunsuri:
| andrw1929 a răspuns:

La unele telefoane apar cum ar fi nr.ascuns apare in fata "nr ascuns " 0420 parca.winking

| Biby_Ingerasul_1995 explică (pentru andrw1929):

Dar este un program pentru asta sau sa ma duc la vot sa aflu? happy

| xxx8 a răspuns:

Pai daca esti pe Vodafone activeazati casuta si stingeti telu daca o sa te mai sune cineva cu ascuns cand vei reporni telefonul casuta iti va trimite numarul care tea sunat chiar daca e cu secretwinking

| SparkleO a răspuns:

Salut

intr-adevar, a fost un program, acum nu mai e...