| RyAngel a întrebat:

Ce smartphone android ati recomanda la bugetul de 1200 lei (chiar nu pot depasi suma asta!) dar nu Samsung. Preferabil HTC, Sony sau LG (in principal HTC)...as vrea sa stiu care ar fi cel mai bun HTC one (V,S, X) si care se incadreaza in bugetul meu, daca nu se incadreaza, alte recomandari, va rog!

5 răspunsuri:
| metalmaiden a răspuns:

Sony Xperia U, face de toate, stie de toate

| Ionait a răspuns:

Eu unul iti recomand LG Optimus 3D Max: http://bit.ly/ZjDwrG

Dispune de un dual core de 1. 2GHz, 1GB RAM, o camera foto de 10MP (filmeaza full HD in 2D si 720p in 3D) si cat de curand i se va face update la Android 4.0

Daca ai de gand sa-l cumperi pe cel recomandat de mine sau pur si simplu ai nevoie de consultanta, poti sa-mi dai un mesaj privat.

| vladelvis a răspuns:

Htc sensation XE se incadreaza in bugetul tau si are specificatii destul de decente.http://telefonultau.eu/products/HTC-Sensation-XE-Black.html

| MaxKiller911 a răspuns:

Salut cu 1200 ei nu-ti poti lua one s sau x pentru ca sunt foarte scumpe, poate ti le iei la mana a doua.

eu am un zte grand x in si sunt foarte multumit de el, este bun pentru gaming, browser etc
eu ti-l recomand cu muta placere