| Crisan_Emanuela_D_1994 a întrebat:

Ce telefon imi recomandați imi iau? Sa faca poze frumoase. etc. sa fie un telefon bun. dar sa nu fie nici f scump. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| WxRo a răspuns:

P9 lite ..sau fix acelasi telefon dar mai ieftin honor 7 lite.

In acesti bani Samsung este mult sub aceste modele, iar Allview este o gluma.

2 răspunsuri:
| Sebitheking a răspuns:

Eu îți recomand un Allview X3 soul style
Eu am unul că acesta
Face poze foarte bune
De o calitate înaltă
Sper funda

| kta1999 a răspuns:

Eu îți recomand J3 2016, telefonul costă nou 6 milioane, este un telefon foarte bun, face poze bine, are 8gb de memorie externă, este un telefon bun la un preț decent.