| AGirlWithDreams a întrebat:

Buna ce telefon sa aleg dintre Nokia lumia 530 si carbonn a5s si Lenovo a328 si doogee mini f1

Răspuns Câştigător
| Leatherleader a răspuns:

Eu aş alege Carbonn A5s.

5 răspunsuri:
| madalinfindrihan a răspuns:

Lenovo a328 sunt aparute noi si sunt foarte bune eu ti-l recomand este impecabil!

| CrazyRat a răspuns:

F1 pentru 4G, Android si Camera. thinking

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Nokia Lumia are Windows, care nu merge foarte bine pe telefon, stiu de a un prieten care l-a luat nou, ca dupa o perioada in care merge bine, incepe sa se blocheze, sa se incalzeasca. Karbon este o firma ''aparuta peste noate'', ca sa aspun asa, nu este o firma de incredere, nu fac telefoane foarte bune, au diferite probleme de functionare, de ce crezi ca sunt asa de iaftine?
Lenovo, insa sunt niste telefoane bune (nu chiar toate, dar o parte din ele sunt ), acest tip este unul care arata foarte bine, merge bine, etc. Bafta!happy

| danutzu96 a răspuns:

Lenovo sau Nokia. Acestea sunt firme de incredere. Eu as alege dintre astea 2 Nokia.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Doogee Turbo Mini F1 deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.compari.ro/......245827265/

http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!