| Foozi a întrebat:

cei care ati avut sau aveti Sony Ericsson imi puteti spune si mie cum se comporta si daca este bun, rezistent..cum se comporta bateria, touch-ul si cum se descide...dar pe mine ma intereseaza cel mai mult rezistenta bateria si cam cat ar rezista.
help please. :* fundita :d*****

2 răspunsuri:
| Elliana534 a răspuns:

Sony Ericsson am de 10 ani dupa parerea mea e cea mai buna marca de telefoane. Nu stiu de astea noi din 2011 am un Xperia x10 mini si e bun. Bateria e durabila, se deschide frumos si e rezistent al meu l-am scapat pe gresie nu ii s-a spart displayu touchu e bunicel.

| Foozi explică (pentru Elliana534):

Deci sa avem grija.mi s-a mai spus ca e ff sensibil touch-ul si treuie sa fii atent sa nu il *presezi prea mult..mersi :d