| iulianaiilli a întrebat:

Cotrobaind prin casa mi-am gasit iphone-ul printr-un sertar. Nu stiu de ce era acolo, eu crezusem ca l-am pierdut laughing). E iphone 4S, si nu stiu unde ii e incarcatorul ca nu se deschide deloc. Cred ca bateria e epuizata. Cat ar costa un incarcator, sau nu stiu daca merge si alt incarcator nu numai cel de iphone. si unde gasesc? multu frumos :*

4 răspunsuri:
| Nelu62 a răspuns:

La reprezentantele de telefonie mobila, sau pe Google.

| rinurechinu a răspuns:

Poti sa iti cumperi incarcator de la:ORANGE
sau poti sa iti cumperi din PIATA.
Pretul maxim ar fi c-am 20 de roni!

| K0sti a răspuns:

Inainte de a cumpara, probeaza-l, ca s-ar putea sa dai banii degeaba! Daca bateria s-a descarcat sub un anumit nivel, o arunci!