| dansarabia1234 a întrebat:

Cum găsesc coșul de gunoi cu pozele șterse la telefon HTC 10 pe care îl am eu ca nu stiu. Va rog sa ma ajute cineva. Multumesc

Răspuns Apreciat de Editori
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca pozeele au fost stocate pe card microSD se pot recupera bagandu-l in PC si cu ajutorul unui soft le poti recupera daca nu s-a scris altceva deasupra. https://www.wondershare.net/......-recovery/
Cu acelasi soft poti incerca si pe telefon dar este putin probabil.

1 răspuns:
| userr a răspuns:

Incearca cu un file manager, descarca unul din GooglePlay(ex. EsFileManager).De obicei filemanager-ul iti arata si RecycleBin