| mezeicristina33 a întrebat:

Nu stiu daca e nasol sau nu dar vreau sa stiu unde se duc fisierele sterse din cosul de gunoi de pe calculator?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In loc cu verdeata si lumina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se duc nicaieri. Se sterg definitiv.

| NAT0 a răspuns:

„Am testat Recuva cu câteva fişiere şterse intenţionat din Windows Explorer cu Shift + Delete, pentru nu fi păstrate în Recycle Bin. Toate au fost recuperate fără nicio problemă, fiind fişiere de mici dimensiuni, şterse recent." -Alooo, nu-s șterse definitiv.laughing Tot o să existe undeva, dar mhm nici eu nu stiu

| AlexCristi97 a răspuns:

Sunt tinute pe sectoare neocupate ale memoriei calculatorului si pot fi recuperate. Ele dispar cu adevarat din calculator cand este scrisa o alta informatie peste ele.

Răspuns utilizator avertizat