| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot dezinstala o aplicatie din telefon, care a fost instalata din fabrica? Mai exact, e vb despre Antivirus Bitdefender. Intruna imi apare ca si cum l-as folosi si cred ca mananca bateria degeaba ca nu am nevoie de antivirus. Am androida Jelly Bean 4.2. Mersi

3 răspunsuri:
| rem1x70 a răspuns:

Depinde ce telefon ai... eu am un Samsung Galaxy S4 si pot instala si dezinstala orice de la programele din fabrica pana la stersul fisierelor ramase de la alte aplicatii instalate si apoi dezistalate...
Oricum poate te va ajuta.
Intra la setari, Manager Aplicatii, acolo vor fii 3 tipuri de coloane: instalate, in functiune si toate, ii dai la toate si cauti programul care vrei sa il dezinstalezi. Dai pe el, ii dai dezactivare si stergere actualizari.
Sper ca te-am putut ajutawinking.

| BLAKBOY a răspuns:

De obicei nu prea merg sa dezistalezii aplicatile di fabrica

| Otto2014 a răspuns:

Nu merge sa dezinstalezi aplicatii din fabrica.