| anonim_4396 a întrebat:

Cand apare jelly bean oficial pentru galaxy Nexus?

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

A aparut deja, JB s-a lanast pe galaxy Nexus. Ai ceva rabdare sa apara si pe la noi. Desi nu e neaparat un upgrade

| introduaicinumele a răspuns:

Pentru Nexus-uri apare oficial imediat dupa lansare ca sunt facute in colaborarea dintre Samsung si Google (cei ce dezvolta Android). Ar trebui sa primesti atunci o notificare si sa ti se instaleze update-ul, fara conectare la PC, cel putin la tableta mea (Asus TF101), si la telefonul tatalui meu (HTC Desire HD) singure au downloadat de pe net prin Wi-fi update-ul (la tableta 4.0.3 si la telefon nu mai stiu), dupa care s-au restartat si a inceput instalarea, apoi pur si simplu a mers normal, nu a durat mai mult de 5 minute. Din cate stiu asa ar trebui sa fie si la Nexus-uri.,

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai na ca mie nu-mi apare nimic