| Codruta a întrebat:

Cum pun muzica de pe calculator pe Samsung galaxy S duos? Am incercat sa descarc acele "Samsung kies" dar imi arata "failed-network error" si cu Chrome si cu Maxthon...va rog mult sa ma ajutati!

MULTUMESC!

4 răspunsuri:
| ReusxD a răspuns:

Incearca cu stick usb numai bine

| sweetys a răspuns:

Intra in setari la telefon la connectivity si selecteaza mass storage

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci sa inteleg ca vrei sa bagi muzica de pe calculator in telefonul Samsung. Nimic mai simplu,descarci muzica de pe net in calculator,sau daca e deja descarcata,mai bine,Uite cum faci, pentru ca muzica sa mearga sa o asculti pe telefonul tau, descarca pe calculator programul YTD(youtube downloader). Apoi, deschizi programul, dai click pe "convert", aduci melodia care vrei din calculator acolo, selectezi sa se converteasca pentru telefon(optiunea cell phone) si dai click pe convert.Astepti un pic si dupa ce a convertit, salvezi melodia.Bun, acum nu trebuie decat sa legi telefonul de calculator cu un cablu de date, dai click copy pe acea melodie si paste in ce folder vrei tu in telefon. Si sa nu uit sa iti dau un link de unde poti descarca YTD.http://download.cnet.com/YTD-Video-Downloader/3000-2071_4-10647340.html De asemenea cu acest program poti descarca muzica de pe youtube, deschizi programul, apoi youtube si copii link-ul de la youtube in program, si click download. Mult succes.

| Codruta explică (pentru anonim_4396):

Nu merge...nu ma lasa sa pun melodia in niciun folder