| anonim_4396 a întrebat:

Ajutati-ma va rog! Aveam un program Samsung Kies cu ajutorul caruia descarcam muzica, videoclipuri, imagini etc. din telefon pe calculator si invers. Am avut niste probleme cu calculatorul si a trebuit reinstalat Windows-ul si am tot incercat sa descarc programul Samsung Kies de pe internet dar nu se instala adica dadeam pe descarca se descarca apoi dadeam clik pe el aparea o fereastra dedeam Run si aparea "Error reading setup initialization file". Am reusit sa-l instalez odata dar nu stiu ce versiune era si nu puteam descarca asa ca l-am sters. Spuneti-mi de unde il pot descarca sa mearga.
Multumesc:*

Răspuns Câştigător
| Inoue a răspuns:

Uite de aici http://www.softpedia.com/get/Internet/Telephony-SMS-GSM/Kies.shtml sper ca te-am ajutat. Fundita;;)?