| vladtheripper a întrebat:

De curand mi-am cumparat un Samsung Star II S5260 si nu reusesc sa-l conectez la PC ca sa fac trasnfer d date(sa pun muzica pe el si sa descarc pozele in calculator). Am incercat cu Samsung Kies, dar degeaba, dupa ce conectez cu cablul de date apare la devices Connecting si asta e tot... am incercat sa-l conectez si pe Mass Storage mode, dar imi dadea eroare cand copiam muzica pe el (Action has failed sau ceva de genul), am reinstalat driverul USB si acum imi detecteaza telefonul ca fiind Camera Digitala. Mai exista vreun program gen Kies cu care sa pot conecta telefonul la pc? Sau daca nu, ce as putea face ca sa functioneze?

1 răspuns:
| Triple3XH a răspuns:

Du-te la cel de care ai luat telefonul si spune-i ce s-a intamplat