| anonim_4396 a întrebat:

Buna, daca un membru al familiei are un cont Vodafone si abonamentul e facut pe numele lui la toate telefoanele din casa poate vedea de pe contul Vodafone activitatea mea online?

4 răspunsuri:
| Criss777 a răspuns:

Nu

| Sonia822 a răspuns:

Doar apeluri/ sms- uri, orele la care ai primit/initiat apeluri si sms-uri. Desfasuratorul adica. Si cred ca si cat net ai folosit. Dar nu poate vedea pe ce ai intrat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Sonia822):

Si se pot vedea si mesajele?

| Sonia822 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, doar la ce nu ai trimis, ora la care ai trimis// respectiv, de la ce nr ai primit, ora la care ai primit. Iar la apeluri se poate vedea durata lor. ce nr te-a sunat, la ce ora, cat a durat apelul, in ce data a sunat.