| besmartbr a întrebat:

Stie cineva dacă plătesc online abonamentul la Vodafone, având cont la BT, în aplicatie apare numărul de telefon si adresa pentru care s-a facut tranzacția? Aștept un raspund verificat

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poti sa scrii la obsevatii toate aceste date. Eu asa am facut pana cand am facut o intelegere cu banca pentru debit direct (eu avand abonament la telefonie).

| ella7emma a răspuns:

Poti sa achiti abonamentul din aplicatia my Vodafone, eu asa fac, doar intriduc datepe cardului, imi trimite un cod pe sms, il scriu unde imi arata pe aplicatie si se efectueaza tranzactia.

| besmartbr explică (pentru ella7emma):

Întrebarea mea era alta. Pașii descriși de tine ii știu! Mersi oricum