| Nick2001 a întrebat:

De curand mi-am lipit o folie pe un Samsung Galaxy S3. Ieri am dezlipit-o putin din gresala iar acum e plina cu scame si bule de aer.Am incercar sa sterg ecranul si sa k lipesc inapoi dar scamele s-au lipit de folie.Pot sa mai salvez folia? Daca da cum? Sau trebuie sa imi pun alta? Funda?

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Din pacate trebuie iti trebuie alta :(
Vezi aici:
http://videotutorial.ro/......ial-video/

Mai jos in link video :-bd

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebe sa pui alta, folia cand e pusa nu mai are voie sa fie dezlipita altfel trage toata mizeria si se vede cand o lipesti la loc.

| AliLina2 a răspuns:

Chiar nu stiu, dar nu cred ca mai ai ce sa ii faci..sa nu o speli cu apa pentru ca se dezlipeste adezivul si pa pa folie..nu cumva ti-a mai dat una de rezerva? eu stiu ca asa e normal, sa iti mai dea o rezerva. daca nu ti-a dat nu ai ce sa ii faci.ori o lasi asa, ori iti cumperi alta..costa 10 lei una si 10 lei sa o montezi.te duci in mall sau la magazinele cosmote, Orange sau vodafone..nu cred ca conteaza..deci in total 20 lei te va costa. oricum in niciun caz sa o speli! Succes si imi pare rau ca nu exista o alta optiune.

| Vvistula a răspuns:

Nu mai poti, o sa se extinda ca o boala pana o sa fi nevoie sa arunci folia sau tai coltul care l-ai dezlipit cu ceva.