| anonim_4396 a întrebat:

deci: am un telefon Allview p5 quad. are o singura problema... mereu cand activez wi-fi, desi pot sa ma conectez la net, spune ca sunt deconectata. eu iau wireless de la parintii mei ca au router, si nu inteleg de ce ma deconecteaza mereu.
Ziceti ce sa fac... si repede daca se poate!
dau funda raspunsului care ma ajuta cel mai mult:3 multumescc happy

1 răspuns:
| maddoximilian a răspuns:

Hehe e simplu. Deci zici ca iti apare conectare si apoi deconectare si iar dai conectare si deconectare big grin pai este intrus un in el. trebuie pur si simplu sa il scoti din priza modemul wifi si sa il bagi la loc si gata big grin si dupa stingi si aprinzi si mobilul tau