| Anca2999 a întrebat:

deci dau funda pentru raspuns. Daca vreau sa imi iau un Allview p5 quad prin prelungirea abonamentului de il am acum (6 euro ) cat m-ar mai costa telefonul in sine cu abonament de 6 euro?

Răspuns Câştigător
| WalterWhite a răspuns:

La 6 euro nu l-am gasit nici macar pe site-ul oficial. Dar :
Prețurile la Cosmote prin magazinele Germanos
Costă 169 lei cu Cosmote Smart XXL+ pe 24 luni. L-aș recomand accesorizat cu abonamentul Cosmote Smart XL+ / 31 euro pe lună, 300 de minute naționale și internaționale în zona 1, 2000 de minute în rețea, 2000 de SMS-uri în rețea, 2000 de minute în Romtelecom, 250 MMS-uri în rețea, 2 GB trafic de date inclus lunar.

Mai se adaugă 289 lei plătiți pe smartphone. În total după 24 luni = 31 euro x 24 luni + 289 lei = 3560 lei. Plăteși beneficiile incluse de abonament și 2 GB trafic de date vă asigur că vă ajunge, numai să nu accesați YouTube în mod exhaustiv.

Cu Cosmote L+ s-ar obține un cost mai redus după 24 luni. Abonamentul costă 15 euro pe lună / 160 de minute naționale, 1500 de minute în rețea, 1500 de SMS-uri în rețea, 1500 de minute în Romtelecom, 100 de MMS-uri în Cosmote, 1000 de minute de apeluri video, 300 MB trafic de date.

După 24 luni – 15 euro x 24 luni + 609 lei = 1854 lei.

Poti achiziționa Allview P5 Quad și din oferta eMAG la 1099 lei / fără abonament.

5 răspunsuri:
| WalterWhite a răspuns:

Abonament unde? Orange, Comsmote, Vodafone?!

| Anca2999 explică (pentru WalterWhite):

Cosmote, scuze. Am uitat sa mentionez >.

| hp8510p a răspuns:

O sa ai reducere in jur de 50 de lei

| Anca2999 explică (pentru WalterWhite):

Merci mult big grin

| WalterWhite a răspuns (pentru Anca2999):

Cu placere, mersi pentru funda