| blackmambajdjfjfj a întrebat:

Imi puteti explica care e faza cu telefoanele de la Orange care costa 0 euro? Eu la ei pe site am vazut ca au, p9 la 0 euro si chiar vream telefonul, cat costa telefonul la prelungirea de abonament?

Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

Costa 0 euro in caz ca ai cel mai scump abonament de la Orange, si mai exact e vorba de un abonament de 40+ euro pe luna. Daca tu ai acel abonament, sau iti faci abonamentul ala cu un contract de 24 de luni poti sa-ti iei telefoane foarte bune la preturi foarte mici sau chiar gratis, insa trebuie sa platesti 40+ de euro timp de 24 de luni, care inseamna 1000 de euro. Daca chiar ai nevoie de abonamentul ala merita sa iti iei telefon, dar nu merita sa-ti faci abonament doar ca sa-ti iei un telefon la un pret mai bun pentru ca intr-un final iti dai seama ca ieseai mai bine daca ti-l luai de oriunde altundeva.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Costa 0 la un anumit abonament... de obicei unul scump

| untu a răspuns:

Platesti telefonul in rate la factura de abonament!

| KillaNoFilla a răspuns:

Il platesti poate de doua ori pretul lui pe parcusul abonamentului.Vezi pretul lui la liber si pretul abonamentului cu servici.Pariez ca 20 lei o sa dai pe luna pentru el.
La telekom asa e.

| Betty12345678 a răspuns:

Daca scrie 0 inseamna ca nu platesti nimic in plus pentru telefon.