| sasha1999 a întrebat:

Poatee sa imi spuna cineva la cosmote LG optimus l9 la abonament L cat costa si daca la prelungirea abonamentului pe 24 de luni costa mai putin?

1 răspuns:
| IQBoxGeek a răspuns:

La prelungire de contract e posibil sa ai o oferta mai buna decat la abonament nou. Daca prelungesti pe 2 ani la L+ o sa il iei la pret mai bun. Poti sa aduci si 3 telefoane la buy back si sa primesti minim 15euro pe fiecare, deci mai scazi macar 200ron din pret. Poti sa iei in calcul si trecerea la alta retea, ca sa ai reducere mai buna pentru portare.Succes cu ce vei alege.