| Xkiddaxi a întrebat:

imi poate spune cineva cum pot sa imi blochez mesajele la un Nokia c3 adica sa am cod cand intru sa nu imi vada toata lumea mesajele.

2 răspunsuri:
| g4mma a răspuns:

Nu poti pune doar la mesaje ci doar cand vrei sa-ti blochezi telefonul/tastele.Pentru a activa parola intri la setari -> telefon -> blochaza taste. Codul default e 12345 sau 00000.

| Xkiddaxi explică (pentru g4mma):

Nu merge imi zice cod de siguranta am pus 00000 sau 12345 si nu merge, dar unei prietene care are tot c3 i-a mers sad