| Annie2498 a întrebat:

Am nevoie si eu de putin ajutorlove struck. Am un telefon Nokia E5 White. As vrea si eu sa imi spuneti unde trebuie sa intru pentru ca sa imi blochez mesajele, contactele si pozele, astfel incat sa imi ceara cod de fiecaredata cand vreau sa intru in acele aplicatii. Multumesc, cel cu ajutorul caruia voi reusii va primii o funda mare:*.

1 răspuns:
| Luminou a răspuns:

La mine merge de la securitate-Blocare telefon/Blocare SIM/Blocare cod PIN.o.e incearca