| loggertiffman a întrebat:

BUNA! in legatura cu telefonul Samsung chat 335....cum se vad mesajele? adica cand vorbesti cu cineva trebuie de fiecare data sa intri si sa timiti separat un mesaj sau se vad sub forma de chat un mesaj dupa altul? cam cat costa telefonul? are acoperire 3g? cum merge wifiul, internetul? ce parere aveti despre telefon intr-un cuvant?!laughing

1 răspuns:
| Alexandrughita a răspuns:

Mesajele se vad sub forma de chat ca la iphone, Samsung. iar pretul telefonului depinde mai multi factori, uzura, dac esti codat, etc. Netul merge fara probleme