| butterfly14_8069 a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Samsung S 5330 Wave? merge bine internetul pe el?

1 răspuns:
| CapitanuSemafor a răspuns:

Avand in vedere ca pe net la specificatiile lui nu apar date despre Procesor sau RAM - Raspunsul este Nu. Va merge greu, nu te astepta la viteze de incarcare mari. Procesorul si RAM sunt foarte slabe daca nu apar informatii despre ele.
Si Bada OS e un sistem de operare cam prost. Android si Symbian sunt la putere (ma rog, iOS este bun, mai bun ca Symbian, dar fiindca e pe amaratul ala de iPhone, nu e prea ieftin)

Acest Samsung este un telefon normal, nu are performate, asa, in concluzie happy