| madaadam a întrebat:

Heiz! Ce parere aveti despre telefonul Samsung e2222? Este bun? si cam cat costa la liber? Are internetul instalat in el direct sau trebuie sa mi-l activeze vre un client Orange? Fundaa

3 răspunsuri:
| Alexaaandraaa a răspuns:

Un telefon minunat si placut pentru cei care isi doresc doua telefoane in unul singur si care nu au prea mari pretentii cand vine vorba de specificatii si functii. Isi merita banii. Este foarte util!
Pro: Samsung E2222 Dual Sim e un telefon super. Este usor, util, placut, cu suficiente functii si un design placut. Pretul este unul foarte mic in raport cu specificatiile sale. Are camera foto bunicica, tastatura qwerty, mod dual sim pe 4 benzi foarte util, usor de comutat de pe o cartela pe alta, bluetooth, micro-usb, card de memorie, mufa jack foarte utila tinand cont ca poti folosi orice tip de casti, muzica din player-ul audio se aude foarte bine si clar atat din casti cat si din difuzor, multe setari la player, internet prin GPRS, functia apel fals si mesaje SOS.
Sunete polifonice si tonuri de apel bune.
Claritate buna a sunetului in timpul apeluluo.
Semnal bun pe ambele sim-uri.
Valoare radiatiilor SAR mica.
Tasta mesaj rapid este foarte utila uneori cand doresti sa scrii imediat mesaje.
Ecranul cu scurtaturi inteligente bine facut.
Messenger Bluetooth pentru comunicare rapida prin bluetooth cu alte pesoane din apropiere.
Contra: Rezolutia ecranului putin cam slaba.
Camera video slabuta.
Videoclipurile merg doar daca au rezolutie mica.
Imagini, aplicatii, jocuri java limitate, greu de gasit.
Aplicatii si jocuri java pot fi instalate in limita a 5mb.
Teme de negasit pentru acest telefon.
Jocurile incluse sunt doar niste demo-uri slabe.
Samsung apps e doar cu plata.
Imposibilitatea de a intra in meniu si de a explora in timpul unui apel.
Cand downloadezi pe internet ai viteza mica iar la unele pagini iti apare atentionarea : " Dimensiune paginii e prea mare! "
Bateria nu tine foarte mult asta din cauza ca e dual sim si trebuie sa mentina active ambele retele. Succes! puppy dog eyes

| madaadam explică (pentru Alexaaandraaa):

Multumesc frumos! Dar are internetul instalat pe el direct?

| SINGandSONG a răspuns:

Javhttp://www.google.ro/......http?/url si s-ar putea sa aiba internet instalat!