| GabiDragota a întrebat:

La inceputul lunii decembrie mi-am achiziționat un Samsung Galaxy A7 2018 și chiar în seara de revelion l-am scăpat jos și l-am spart. Nu a avut nici o problema pana acum câteva zile a început sa se vadă culori închise și apoi mi s-a stins, l-am aprins și apoi nu mi-a apărut nimic pe ecran, era complet negru, dar notificările de pe net le primeam, apoi s-a blocat normal și mi-a apărut ceasul și ca am notificări. Când încercăm sa-l dezblochez tot ecranul se innegrea.
De la ce poate fi și Cum pot sa remediez problema?
Nu aș vrea sa schimb display-ul pentru ca o sa mă ajungă sa dau bani aproape cât am dat pe el.
Va mulțumesc!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici cu un mil plus tools-uri ca sa ti-l schimbi singur.
https://www.ebay.co.uk/......2773856856

| sierra1 a răspuns:

" în seara de revelion l-am scăpat jos și l-am spart"
"nu mi-a apărut nimic pe ecran "

"DE la ce poate fi și Cum pot sa remediez problema?"
"Nu a-și vrea sa schimb display-ul"

răspunsul il ai mai sus (dat de tine)