| Loadout a întrebat:

Salut, am si eu o problema cu un mp4 Philips GoGear SA5285/02
L-am primit dela un prieten si mi-a mers perfect vreo saptamana doua. apoi cand l-am aprins intr-o zi Mi-a aparut pe ecran Philips si apoi GoGear iar ecranul ramane blocat acolo, Am incercat sal resetez cu o agrafa si sa il aprind din nou dar la fel face, l-am bagat in USB si nu il vede, cand ii stins si il bag in usb se aprinde si tot ramane blocat la GoGear... doar ca nu mil vede, ca sa ii dau repair sau sa sterg tot de pe el. Are cineva vreo idee ce as putea sa ii fac? multumesc

Funda.

1 răspuns:
| Gυαяđıαи a răspuns:

Îl arunci la primul tomberon şi îţi iei altul, cine ştie prin câte chinuri a trecut la acel prieten.
Ori îl arunci ori îl duci într-un service să vadă băieţii care este problema, altceva nu ai ce să faci. happy Succes.