| Killer4Oscuro a întrebat:

Buna la toti am o intrebare pentru voi cum pot dezinstala actualizarea software la telefon, eu am LG L2.
dau funda. happy

2 răspunsuri:
| NickPop a răspuns:

Asta am vrut sa fac eu la LG g2 mini. Am reusit doar daca am resetat telefonul din fabrica

| Killer4Oscuro explică (pentru NickPop):

Nici nu ma gandesc sa ii mai dau resetari din fabrica laughing)
Imi tot apare acolo sa-i fac actualizarea de software.Dar inainte de asta, am avut un mic incident daca pot spune asa, am vrut sa trimit un msj text la o pers. si nu mi-am dat seama ca imi luasera minutele si l-am trimis apoi am primit msj de la 133 precum ca nu am credit si toate cele... si dupa ce l-am citit pot spune ca l-am sters si acuma tot imi apare ca am 1 mesaj primit, dar cand intru sa vad, nu am niciunul doar la iconita imi apare 1... laughing)
Si nu stiu ce sa-i fac ma gandeam ca daca ar fi sa-i dau actualizare la software isi revine si dupa sa o fi dezinstalat actualizarea. happy