| Chidesa_Gaby_1990 a întrebat:

Mă numesc Gaby. Am un telefon Sony Ericsson Xperia E15i. Aș vrea să învăț cum să fac captură la ecran.(nu merge metoda cu on/off+ volume down/up). Mă poate ajuta cineva? Dau fundă. :D Dacă vă ajută cu ceva, uitați o poză cu telefonul meu. http://imgur.com/clPegdr Dau fundă, vă mulțumesc.

2 răspunsuri:
| apokalipse96 a răspuns:

Salut!
Din cate stiu cu se poate face captura ecran cu acest model de telefon.
Dar mai incearca.

| apokalipse96 a răspuns:

Incearca asta poate te v-a ajuta.
Tine apasat pe butonul powre si pe acel buton de pe mijloc poate merge.
Succes!