| sebifam a întrebat:

Buna,mi-a aparut langa semnal un E iphone merge sa sun tot dar nu stiu ce e cu E-ula al, este vreo problema?

Răspuns Câştigător
| AlexTodor a răspuns:

Acel E arata ca poti folosi internetul pe telefon daca ai MB trafic pe cartela

P.S se poate dezactiva si n-are nimica daca apare si cand te suna cineva cu 3 secunde in urma arata E taiat

4 răspunsuri:
| elBavarez a răspuns:

E -ul acela apare atunci cand folosesti o conexiune la internet prin gps sau 3 g

| danya07 a răspuns:

E-ul Indică dacă rețeaua EDGE (GSM) a operatorului dvs. este
disponibilă și dacă iPhone-ul se poate conecta la Internet
prin intermediul rețelei respective.

| DeathAngel1 a răspuns:

Nu e nici o problema aia e conectiunea la internet
iti arata ca ai net

| SweetyBoy a răspuns:

Buna sebifam din cate stiu eu litera E este litera ce iti apare cand te conectezi de pe mobil pe internet probabil ai activat vreo aplicatie care necesita internet si a ramas conectat sper sa iti fie de folos raspunsul meu.