| 21ACCESS a întrebat:

am instalat azi igo pe iphone 3gs. merge bine doar ca atunci cand ma bucuram si eu mai mult a aparut o problema GRAVA. imi scrie "cautare semnal gps". am iesit afara, cer senin, localizarea din setari e activata...care ar fi problema?

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Te-ai uitat ce IGO ai descarcat? Localizarea poate sa dureze si 5 minute in functie de acoperirea celor 2 sateliti si locul unde te aflii (nu conteaza cerul daca este senin, conteaza in schimb daca te afli intre blocuri turn) Daca se invarte globul acela inseamna ca alearga dupa semnal! Problema este daca globul acela sta pe loc!

neluL
| neluL a răspuns:

Si mai intra in setari si activeaza localizare telefon prin GPS! Ai sa gasesti si IGO acolo jos in pagina de setari!

| Bratu_Doru_1969 a răspuns (pentru neluL):

Nu am semnal gsm nu mai merge nici o retea