| CTLN a întrebat:

După o resetare din fabricație nu mai apare numele rețelei (am iPhone 5) sus lângă semnal. Ciudat este ca in general-informații-rețea scrie indisponibilă dar eu am semnal și cartela funcționează foarte bine, la fel și datele 3G. Care credeți ca ar fi problema de a dispărut numele rețelei și totuși cartela merge bine chiar dacă apare rețea indisponibilă?

1 răspuns:
| RoyalJakiro a răspuns:

Se pare reseatarea sistemului nu a decurs asa cum trebuia, ci a avut unele errori de sistem in momentul reinstalari softului. O noua resetare de sistem ar putea rezolva problema. Daca nici asa nu merge, reinstaleaza softul din nou. Bafta!