| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am activat optiunea de la Orange young cu Facebook si Yahoo nelimita(2500 min in retea, SMS nelimitat etc.) dar nu imi merge internetul ( toate celelalte functioneaza ). trebuie sa-l activez ceva la telefon? Sau ce sa fac? P.S. telefonul e Samsung Galaxy Y

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Ai nevoie si de setarile specifice pentru telefonul tau. De aceea iti recomand sa urmezi tutorialul de aici http://www.orange.ro/......iq/137281.

O zi buna,
Orange Helper

2 răspunsuri:
| ely98loo a răspuns:

Trebuie sa-ti configurezi telefonul < ar trebui sa-ti dea un mesaj cu configurare < daca nu, umbla prin setari

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Ai activat conectiunea la date? Daca nu dai in jos acolo sa iti dea notificarile unde iti da mai sus alea wi-fi bluetooth etc si trebuie sa fie conectiune de date si dai pe el.Pa, pa