| adi123_2132 a întrebat:

Am activata optiunea orange young de 5 euro cu 150mb internet si yahoo si fb nelimitat. Totusi nu imi merge internetul pe telefon. Am fost ieri la orange mi-au trimis setarile si acum functioneaza doar site-ul lor si cateva site-uri tot de la ei gen cancan.ro, hotnews.ro...Am samsung galaxy ace. Setarile telefonului sunt problema sau orange? Tin sa mentionez ca nici la vechiul telefon nu-mi mergea internetul

1 răspuns:
| Amaricai a răspuns:

Pai iti trimit aia mesaj cu configuratia si intri la mesaje si dai salvare ca sa salvezi configuratia in telefon