| Adriana06 a întrebat:

Mi-am cumparat un Nokia lumia 520 si cand incerc sa imi descarc jocuri imi zice ceva de "Familia mea" si ma trimite la windowsphone.com. De ce? Cum pot sa imi descarc jocurile?

4 răspunsuri:
| njohn a răspuns:

Incearca pe Google Play

| IceQubo a răspuns:

Ce iti zice de familie. te injura? rolling on the floor))

| Adriana06 explică (pentru IceQubo):

Daca nu observi, am pus "familia mea " intre ghilimele. Daca stii ce sunt si la ce folosesc.

| IceQubo a răspuns:

Am glumit.
Te redirectioneaza pe pagina "Familia mea" de pe site-ul web Windows Phone pentru a activa descarcarile de aplicatii si jocuri pentru telefonul unui copil.
Cel mai probabil ai creat un cont in care ai introdus datele tale reale, iar tu esti minora. Iti faci alt cont im care treci si data nasterii undeva prin 1980.

Citeste mai multe aici:
http://www.windowsphone.com/......ne-website