| anonima1799 a întrebat:

Intrebare pentru cei care au NOKIA LUMIA 520. Mi-am cumparat telefonul asta si cand vreau sa-mi descarc o aplicatie imi apare:"Familia mea trebuie configurata inainte de a putea achizitiona acest element. Cereti parintelui sa configureze setarile pentru Familia mea pe windowsphone.com". Mi-am facut cont pe site-ul ala si chiar nu mai stiu ce sa fac. Helpwinking.

Răspuns Câştigător
| Seby90 a răspuns:

Bai. nu stiu, sunt confuz, nu am avut problema asta, vb cu ai tai? :\... sau cu cei de la vdf / Orange etc, de unde l-ai luat, da o fuga maine pana la ei. poate i-as da de cap daca l-as avea in mana.

8 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Esti cumva in kids corner? O_o cand il deblochezi faci swipe spre ecranul din dreapta?

| anonima1799 explică (pentru Seby90):

Nu stiu la ce te referi laughing si da fac swipe spre ecrnaul din dreapta fiidca imi e mai usor asa

| Seby90 a răspuns (pentru anonima1799):

Inainte sau dupa ce il deblochezi. In fine, da-i un hard reset. Settings - > about phone (despre telefon) si apesi pe reset your phone.

| anonima1799 explică (pentru Seby90):

Am facut asta si degeaba. tot nu pot descarca nici o aplicatie straight face ajuta-ma puppy dog eyes sunt disperata:-s

| Seby90 a răspuns (pentru anonima1799):

Sunt si eu nou in ceea ce priveste windows phone, il am pe al meu de o saptamana. Totusi nu am intampinat problema asta, hm... Dupa ce i-ai dat reset, ti-ai conectat un cont de Microsoft cu telefonul? Ca sa fii sigura, creeaza un cont nou si logheaza-te cu el, dupa du-te pe market.

| anonima1799 explică (pentru Seby90):

Ok. acum imi fac un cont nou si mi-l resetez

| anonima1799 explică (pentru Seby90):

Degeaba... tot chestia aia imi apare straight face straight face straight face

| anonima1799 explică (pentru Seby90):

Mersi mult pentru tot oricum

| Seby90 a răspuns (pentru anonima1799):

Bai. nu stiu, sunt confuz, nu am avut problema asta, vb cu ai tai? :\... sau cu cei de la vdf / Orange etc, de unde l-ai luat, da o fuga maine pana la ei. poate i-as da de cap daca l-as avea in mana.