| Sarrya a întrebat:

Mi.am cumparat un telefon Nokia C3 acum un an, iar de ceva vreme...cand introduc mufa de la casti in telefon imi apare activa.Adica dupa ce o scot imi apare ca si cum inca ar fi conectata si trebuie sa repornesc telefonul.Ma puteti ajuta? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Brâncuşi a răspuns:

Este o eroare,nimic grav,bine că nu rămâne permanent, atunci de fiecare dată când îţi apare îl resetezi dar nu înţeleg care-i problema nu te deranjează cu nimic acele căşti, faci cum crezi, orice problemă are un răspuns, bună seara!

2 răspunsuri:
| Sarrya explică (pentru Brâncuşi):

Nu ma deranjeaza, doar ca atunci cand suna sau primesc mesaj nu se aude nimic absolut nici un sunet.

| Brâncuşi a răspuns (pentru Sarrya):

E din cauza telefonului, eu spun că este ceva minor ca să îl duci la service, lasăl aşa, o seară bună!